• BTC Fiyatı:
  • En Yüksek (24s.)
  • En Düşük (24s.)
  • Değişim (24s.)
  • Değişim % (24s.)
  • Hacim (24s.)

1. Taraflar

1.1.

İşbu sözleşme ve sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan eklerden oluşan FİLOREX Kullanım Sözleşmesi (bundan böyle kısaca 'Kullanım Sözleşmesi' olarak anılacaktır), “FİLOREX TEKNOLOJİ VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ ile Site'ye üye olan “Kullanıcı” arasında, Kullanıcının Site'ye elektronik ortamda üye olması anından itibaren Site'de sunulan hizmetleri kullanırken karşılıklı hak ve yükümlülükleri belirtmek amacı ile düzenlenmiştir.

2. Tanımlar

2.1. FİLOREX:

Maltepe mah. Eski Çırpıcı Yolu Sok.8 180 Zeytinburnu/İstanbul Adresli FİLOREX TEKNOLOJİ VE YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ’ni ifade eder.

2.2. Kripto Para

Kriptografik/şifreli olarak güvenli işlem yapmaya ve ek sanal para arzına olanak sağlayan dijital değerlere, kripto-para denir. Kripto-paralar, alternatif para birimidirler, dijitaldirler ve aynı zamanda sanal paradırlar. Kripto-paralar, merkezi elektronik paraların ve bankacılık sistemlerindekinin aksine, merkezi olmayan yapıdadırlar. Merkezi olmayan bu yapının kontrolü Blok-Zincir (BlockChain) işlem veri tabanları tarafından gerçekleştirilir.

2.3. Bitcoin cüzdanı

Bitcoin bir kripto para’dır. Bitcoin adreslerinizi ve onların şifrelerini tutan bir bilgisayar dosyasıdır. Bitcoin adresler arasında transfer edilir. Bitcoin adresleri rastgele oluşturulan kriptografik açık anahtar eşleridir. Açık adresler yaklaşık 33 harf ve sayı kullanılarak oluşturulan “1” ya da “3” ile başlayan dizilerdir.

2.4. Kullanıcı

Site'ye üye olan ve Site'de sunulan hizmet'lerden yararlanan gerçek kişiyi ifade eder.

2.5. Site

www.filorex.com alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan internet sitesi

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1.

FİLOREX hizmetine bağlı tüm servislerin, alan adlarının, yazılım kodlarının, ara yüzlerinin, içeriklerinin, ürün incelemelerinin, videolarının, algoritmalarının, çizimlerinin, modellerinin, tasarımlarının ve diğer tüm fikri sınai hakların sahibi, (üçüncü partilerden sağlanan içerik ve uygulamalar hariç olmak üzere) Filorex Teknoloji ve Yazılım Anonim Şirketi’dir. Sunulan servislerin yazılım, tasarım ve telif hakları tamamen Filorex Teknoloji ve Yazılım Anonim Şirketi’ne aittir. Servislerin ve hizmetlerin, bununla bağlantılı sayfaların kopyalanmasına, çoğaltılmasına ve yayılmasına, ayrıca tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulmasına hiçbir şekilde izin verilmemektedir.

3.2.

Kullanıcı; hesabını ve haklarını üçüncü şahıslara devredemez, satamaz, kendi üyeliğini her ne ad ve nam altında olursa olsun başkasına kullandıramaz. Bu durumda FİLOREX kullanıcının hesabını durdurma, askıya alma ve iptal etme hakkına sahiptir. Bu halde Kullanıcının kripto para varlıkları herhangi bir şekilde bu durumdan etkilenmez.

3.3.

Site’ye üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından tamamen kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve FİLOREX servislerinin kullanılması halinde FİLOREX hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Böyle bir halde kullanıcı bütün sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve FİLOREX’İ gayrikabili rücu ettiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

3.4.

Site’nin, kullanıcının hatasından doğan veya doğacak, her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı FİLOREX yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Böyle bir halde kullanıcı bütün sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve FİLOREX’İ gayrikabili rücu kaydıyla ibra ettiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

3.5.

Kullanıcılar yalnızca hukuka uygun amaçlarla site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcıların tüm yasal mevzuat ve hukuka aykırı işlem yapmalarının fark edilmesi halinde, FİLOREX hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, FİLOREX her türlü yasal yollara başvurma ve gerekli güvenlik tedbirlerini alma hakkına sahiptir.

3.6.

Kullanıcıların site üzerinde aldığı hizmetleri kullanarak yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki, idari ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. FİLOREX’in hiçbir cezai, hukuki ya da idari sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.7.

Kullanıcılar sitede hesap sahibi olmak için bir üye formu doldururlar. İşlem yapmak isteyen kullanıcıların kimlik bilgilerini belgelemek zorundadırlar. Aksi takdirde FİLOREX’in işlem yapmamak ya da hesabı durdurma hakkı tek taraflı olarak saklıdır. Böyle bir halde kullanıcı bütün sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve FİLOREX’i gayrikabili rücu ettiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

3.8.

FİLOREX işlemlerin şüpheli görülmesi halinde, kullanıcıların yaptıkları para transferlerini gerekli görmesi halinde iade etme hakkına sahiptir.

3.9.

Para yatırma işlemlerinin, Kullanıcı ile aynı ismin adına kayıtlı olan banka hesabından yapılması zorunludur. Kullanıcı ismi ve bankadaki hesap ismi uyuşması gerekmektedir. Kullanıcı ismi ve bankadaki hesap ismi uyuşmaması halinde, FİLOREX transfer edilen parayı aynı hesaba iade eder.

3.10.

ATM'ler üzerinden kartsız bankacılık yöntemleri ile transfer yapılmamalıdır. Bu tip işlemlerin saptanması durumunda, FİLOREX söz konusu transferleri gerekli görmesi halinde iade etme hakkına sahiptir.

3.11.

Para yatırma ve çekme işlemleri sürelerinde beyan edilen sürelerin dışında Kullanıcı tarafından işlem yapılması durumunda FİLOREX doğacak veya doğabilecek zararlar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

3.12.

FİLOREX reddettiği ve gerçekleştirmediği transferlerin iadesi için kimlik ibrazı ve transfer gerçekleştiren kişinin banka hesabı bilgisini isteme hakkında sahiptir. Bu durumda kullanıcının bu bilgileri ibraz edene kadar FİLOREX’in kullanıcıya hiçbir şekilde ödememe yetkisi vardır.

3.13.

FİLOREX para yatırma ve çekme kurallarında değişiklik yapma hakkına tek taraflı olarak sahiptir. Para yatırma ve çekme kuralları, site üzerindeki yardım sayfalarında ve diğer sayfalarda bulunan uyarılar ve kuralların bütünüdür.

3.14.

FİLOREX destek hizmetlerini yalnızca [email protected] e-posta adresi üzerinden sağlamaktadır. FİLOREX bu e-posta adresi dışında bir yöntem ile kullanıcılarına destek hizmeti sağlamaz, destek yazışmalarında şifre sormaz, kullanıcılarından kripto para göndermeleri için bir kripto para adresi bildirmez. Bu husus bir tebliğ niteliğinde olup, FİLOREX bahsi geçen e-posta adresi dışındaki bir adresten gönderilmiş bir e-posta sebebiyle kullanıcılarının uğradığı ya da uğraması muhtemel zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz. Böyle bir halde kullanıcı bütün sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve FİLOREX’İ gayrikabili rücu ettiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

3.15.

Kullanıcılar kendi hesaplarının güvenliklerini sağlamak zorundadır. Tavsiye edilen güvenlik önlemleri:

3.15.1.

Güçlü bir şifre kullanılması

3.15.2

Kullanıcı adı ve şifresinin kimseyle paylaşılmaması

3.15.3.

Site’de kullanılan şifrenin yalnızca Site'de kullanılması

3.15.4.

Site’ye her zaman “https” yoluyla bağlantı kurulması ve siteye girişlerde “https://www.filorex.com” adresinin kontrol edilmesidir.

Yukarıda, bildirilen güvenlik önlemleri, tavsiye niteliğinde olup, söz konusu güvenlik önlemleri alınmış olmasına rağmen, kullanıcının doğmuş ya da doğacak olan zararlarından dolayı FİLOREX hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3.16.

FİLOREX bir kripto para alış satış platformudur. Site üzerinden kullanıcılar birbirlerine açık arttırma veya eksiltme yöntemi ile kripto para birimlerini alır veya satarlar. FİLOREX bir aracı sitedir. Sitede oluşan fiyatları FİLOREX belirlemez. Fiyatlarda olan değişikliklerden dolayı kullanıcıların zarar veya kayıplara uğramasından ve doğan ya da doğacak zararlardan FİLOREX sorumlu tutulamaz.

3.17.

FİLOREX benzer alış satış platformlarından bağımsız bir şirkettir ve herhangi bir kuruluşun temsilcisi değildir. Kullanıcı tarafından FİLOREX haricinde bir alış satış platformunda yapılan alış satış işlemlerinden ve bu işlemlerden doğan ya da doğacak zararlardan FİLOREX hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3.18.

Kripto para birimlerine yatırım yapmanın getirdiği belli başlı riskler vardır. Kullanıcılar işbu sözleşmenin kabul edilip onaylanması ile kripto para birimlerine yatırımının risklerini anladıklarını ve yatırımın sebep olduğu ya da olabileceği zarar ve ziyanlardan FİLOREX’İ sorumlu tutmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Fiyat değişimlerinden oluşan kâr ve zararlardan kullanıcılar sorumludur. Kullanıcıların, bir kayıp ya da zarar yaşaması durumunda FİLOREX’den hiçbir hak talep edemezler. Böyle bir durumda tüm sorumluluk kullanıcılara aittir.

3.19.

FİLOREX üzerinden satın alınan kripto paraların nasıl kullanıldığının, nereye ve ne amaçla transfer edildiğinin, bir suçta kullanılıp kullanılmadığının, teknik olarak takibi mümkün değildir. Kripto paraların kötüye kullanılmasından doğan ya da doğacak, kullanıcı ya da üçüncü kişilerin zarar ve kayıplarından, menfi veya müspet zararlarından FİLOREX sorumlu tutulamaz.

3.20.

Kripto para kullanımı ile ilgili yasal sorumluluklar ve vergi mükellefiyetlerinden kullanıcılar bizzat sorumludur. FİLOREX, Kullanıcıların kazanç ve kayıplarından oluşan vergisel mükellefiyetlerinden sorumlu tutulamaz.

3.21.

FİLOREX Kullanıcılar adına muhafaza edilen hesaplarda bulunan kripto paraların güvenliği için basiretli bir tüccar olarak azamı özeni göstermekle yükümlüdür. Kullanıcılara ait kripto paralar herhangi bir siber saldırıya karşı internet bağlantısı olmayan ortamlarda (cold storage) saklanır. Ancak FİLOREX’in tüm bu çabalarına rağmen yine de oluşabilecek hırsızlık / dolandırıcılık olaylarından dolayı FİLOREX sorumlu tutulamaz. Böyle bir halde kullanıcı bütün sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve FİLOREX’İ gayrikabili rücu ettiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

3.22.

Site, sadece Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet eden gerçek kişilere hizmet verir. Kullanıcılar tarafından sitede sadece kendi nam ve hesabına işlem yapılabilecek olup, başkası adına kullanıcılar tarafından herhangi bir işlem yapılamayacaktır.

3.23.

Kullanıcıların 18 yaşından büyük olması zorunludur. 18 yaş kriteri, Türkiye Cumhuriyeti Merkezi Nüfus İdaresi Sistemine göre belirlenmektedir. Kullanıcı işbu sözleşme kapsamında 18 yaşından büyük olduğunu beyan ve taahhüt etmektedir. FİLOREX, herhangi bir nedenle sahibinin 18 yaşından küçük olduğunu tespit ettiği veya 18 yaşından küçüklerce kullanıldığından şüphe ettiği kullanıcı hesaplarını ihbarsız olarak iptal etme/ sonlandırma/askıya alma haklarına sahiptir. 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eden kullanıcı, bildirdiği tüm bilgilerin doğruluğundan res’en sorumludur. FİLOREX Kullanıcı ile ilgili tüm işlemlerde bu beyanlara güvenerek hareket eder ve buna göre davranır.

3.24.

Kullanıcılar, kimliklerinin doğru olması ve 5549 sayılı yasa ve yönetmelik ve tebliğ hükümlerine aykırılık teşkil etmemesi gereğince doğruluğu teyit edilmesi amacıyla ;

Adı,
Soyadı,
Doğum yeri ve tarihi,
Anne ve baba adı,
Uyruğu,
Türk vatandaşları için T.C. kimlik numarası,
Kimlik belgesinin türü ve numarası,
Adresi ve imza örneği,
Telefon numarası,
Faks numarası,
Elektronik posta adresi,
Iş ve mesleğine ilişkin bilgileri FİLOREX’E vermek zorundadır.,

 

Kullanıcının adı, soyadı, doğum yeri ve tarihi, anne ve baba adı, uyruğu ve kimlik belgesinin türü ve numarasına ilişkin bilgilerin doğruluğu;

 

a) Türk uyruklular için T.C. nüfus cüzdanı, T.C. sürücü belgesi veya pasaport,
b) Türk uyruklu olmayanlar için pasaport, ikamet belgesi veya Bakanlıkça uygun görülen kimlik belgesi,
Üzerinden teyit edilir. FİLOREX tarafından istenildiğinde sunulmak üzere teyide esas kimlik belgelerinin asıllarının veya noterce onaylanmış suretlerinin ibrazı sonrası okunabilir fotokopisi veya elektronik görüntüsü istenilebilir.

3.25.

Her Kullanıcı, sadece bir Kullanıcı hesabına sahip olabilir. Kullanıcı Site'yi sadece işbu Sözleşme'de tanımlanan hizmetlerden faydalanılması amacı ile kullanabilir. FİLOREX aynı kişi tarafından kullanılan birden fazla Kullanıcı hesabı bulunması durumunda ilgili Kullanıcı hesaplarını ihbarsız olarak sonlandırma/askıya alma/iptal etme haklarına sahiptir.

3.26.

FİLOREX, işlemlerin teknik hatalardan dolayı, gerçekçi olmayan fiyatlardan gerçekleşmesi gibi durumlarda, sistemi düzeltmek ve doğru çalışmasını sağlamak adına, bu işlemleri iptal edebilir veya geri alabilir. İptal ve geri alma sırasında bu Kullanıcı hesapları dondurulabilir, eğer herhangi bir ödeme yapıldı ise hatalı ve yanlış yapılmış ödemenin iadesi istenebilir, iade edilmemesi halinde FİLOREX her türlü yasal yollara başvurma hakkına sahiptir. Bu tarz işlemlerden dolayı FİLOREX maddi ve manevi olarak sorumlu tutulamaz ve bu durumlara ilişkin hak talep edilemez.

3.27.

FİLOREX internet sitesinde oluşabilecek teknik arızalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kısa süreli ya da uzun süreli teknik arızalardan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak doğan ve doğabilecek hiçbir zarardan FİLOREX sorumlu tutulamaz.

3.28.

Kullanıcıların FİLOREX ile sözlü ve yazılı iletişimde, saygısızlık ve hakaret içeren tavırları karşısında, FİLOREX Kullanıcı hesabını dondurma, geçici olarak kapatma, tamamen kapatma ve hukuki yollara başvurma hakkı saklıdır.

4. Ücretlendirme

4.1.

FİLOREX Hizmet'lerle ilgili ücretleri Site'nin 'Komisyonlar' bölümünde ilan edecektir. Site’nin yardım bölümüne www.filorex.com/contact adresinden ulaşılabilmektedir. Ücretler, ‘Komisyonlar’ bölümünde ilan edildiği andan itibaren geçerlilik kazanacaktır.

4.2.

FİLOREX her alış ve satış işlemlerinde kullanıcılarından kendi belirlediği bir oran üzerinden komisyon (hizmet bedeli) alma hakkına sahiptir. FİLOREX, bu ücretler ve oranlar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

4.3.

FİLOREX her TL(Türk Lirası) çekme işleminde kullanıcılarından kendi belirlediği bir işlem ücreti alma hakkına sahiptir. Kullanıcı böyle bir ücreti bilmediğini ileri süremez. Kullanıcı, iş bu sözleşmenin kabul ve onaylanması ile bu işlem ücretinin alınmasını kabul etmiş sayılacaktır.

4.4.

Kripto para transferleri iade edilemez, dolayısıyla FİLOREX tarafından tahsis edilen komisyon veya işlem ücretlerinin iadesi mümkün değildir ve kullanıcıların bu ücretlerin iadesini kesinlikle isteme hakkı bulunmamaktadır.

5. Gizlilik Politikası

5.1.

İş bu sözleşmenin kullanıcı tarafından kabul ve onaylanması halinde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması hakkındaki Kanundan doğan hak ve yükümlülükleri, FİLOREX ile Kullanıcı karşılıklı olarak kabul edilmiş sayılacak ve Kanun kapsamına uygun olarak davranacaklarını kabul ve taahhüt ederler.

5.2.

FİLOREX Kullanıcıların şahsi bilgilerini (kimlik, fatura, adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) yasal zorunluluklar veya kullanıcının açık rızası haricinde üçüncü şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder.

5.3.

Kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler Kullanım Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

5.4.

FİLOREX kullanıcıların IP adreslerini, Site'ye erişim sağladıkları cihazların modellerini, işletim sistemlerini ve tarayıcı bilgilerini tespit etmekte ve kayıt altına almaktadır. FİLOREX bu kayıtları kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak, sistem ve kullanıcı hesap güvenliğini sağlamak, sahtecilik ile mücadele etmek ve kanuni yükümlülüklere uymak amaçları için kullanabilir.

5.5.

FİLOREX, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla birçok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde iş birliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. FİLOREX iletişim faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişim / pazarlama yapacağını, kullanıcının isteği dışında iletişim yapmamayı, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.

5.6.

FİLOREX Site içerisinde başkaca sitelere link(bağlantı) sağlayabilir. Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarını ve/veya çeşitli hizmetlere ilişkin başvuru formlarını yayınlayabilir, Kullanıcıları bu formlar ve reklamlar aracılığıyla reklam veren veya anlaşmalı 3. partilerin sitesine yönlendirebilir. FİLOREX bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

5.7.

FİLOREX aşağıda sayılan hallerde ise işbu gizlilik bildirimi hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar şunlardır:

5.7.1.

Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan yazılı hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller,

5.7.2.

FİLOREX’İN kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde,

5.7.3.

Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usulü yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde,

5.7.4.

Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde.

5.8.

FİLOREX kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanıcıyı veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt etmektedir.

6. Sorumsuzluk Beyanı

6.1.

FİLOREX www.filorex.com Site’si üzerinde sunulan her tür içerik, 3. Partilerden ve kamuya açık kaynaklardan toplanan verilerden oluşmaktadır. Tüm veriler, analizler, raporlar, istatistikler herhangi bir düzenleme veya yönlendirme olmadan bilgileri otomatik işleme tabi tutmuş bir yazılım tarafından işlenmekte ve objektif olarak sunulmaktadır. FİLOREX tarafından sunulan her türlü haber ve raporlar; sadece bilgilendirmeye ve tavsiyeye yönelik ve doğrudan çözüm, sonuç, hukuki görüş, politik ve sosyolojik araştırma bilgisi özelliği taşımamaktadır ve kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Veriler birbiriyle çelişkili veya tutarsız olabilir. Bu tür durumlarda FİLOREX hiçbir sorumluluk üstlenmez.

6.2.

FİLOREX Kendisi tarafından sunulan içeriklerin kullanıcı yoluyla herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından elde edilecek sonuçlarla ilgili olarak, her türlü ticaret elverişlilik, performans, pazarlanabilirlik , belli bir amaca uygunluk veya belirli amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere ister açık ister örtülü olsun, hiçbir şekilde garanti vermez. Tüm içerikler kullanıcıya “olduğu gibi” sunmaktadır. FİLOREX içeriklerin kullanılmasından doğabilecek kar kayıplarından ya da menfi zararlardan sorumlu tutulamaz. FİLOREX tarafından sunulan içeriklerde, herhangi bir kişiye / Kuruma / Şirkete / Markaya yapılan atıf, bu kişilerin/ kurumların/şirketlerin/markaların piyasa değerlerine çeşitli kriterlerdeki sıralamalarına, marka değerlerine etki yapacak veya Hisse senetlerinin satın alınmasına, satılmasına veya elde tutulmasına yönelik bir tavsiye değildir.

7. Uygulanacak Hukuk ve Yetki

7.1.

Site’nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu Site ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda işbu Kullanım Sözleşmesi ve Türkiye Cumhuriyeti Hukuku esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İstanbul İcra Daireleri yetkilidir.

8. Sözleşme Değişiklikleri

8.1.

FİLOREX bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına tek taraflı olarak haizdir.

9. Yürürlük ve Kabul

9.1.

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına giren, Kullanım Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını KULLANICI kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanım Sözleşmesi FİLOREX tarafından Site üzerinde kutucuk kullanıcı tarafından onaylandığı tarihte başlar ve yürürlük kazanır.

9.2.

Kullanım Sözleşmesi’nin şartlarını kabul etmeyen kullanıcıların Site’yi ve Site üzerinden sağlanan servisleri kullanmamaları gerekmektedir. Aksi halde doğmuş ya da doğacak olan zararlardan FİLOREX sorumlu tutulamaz.